top of page

Pinewood Villas

Sektor

3 wolnostojące rezydencje 

Lokalizacja 

Kraków, ul.Wiosenna 16 

Rok

2021 -2023

Design Team

DWK DEVELOPER 

Marketing

DWK TEAM 

Status

Inwestycja zrealizowana 

Pinewood Villas w Krakowie przy ulicy Wiosennej 16  to wyjątkowy projekt nie tylko 3 prestiżowych willi, ale także przestrzeni wokół nich. Duże przeszklenia oraz architektoniczna stolarka zapewniają maksymalne doświetlenie.

 Otwarta przestrzeń dzienna oraz przestronne pokoje to jedynie niektóre z atrybutów budynków. Szlachetne gatunki drzew jak dąb, buk, cis czy drzewka Bonsai otulają przestrzeń każdej z willi.

Nowoczesny system nawadniania, ponad 100 nasadzeń premium dla każdej z willi, oświetlenie włoskich projektantów jak VIBIA, FOSCARINI czy ARTEMIDE składają się na najwyższą jakość inwestycji. Elementy małej architektury z włoskiej ceramiki, beton architektoniczny i wiele rozwiązań custom made.

www.pinewoodvillas.pl
201028_336_cam_V3_front_print-2_LIGHTS.jpg
www.pinewoodvillas.pl

Adres ma znaczenie, tak jak i miejsce, które nazywamy domem. Dom to oaza, azyl, gdzie poczucie swobody i komfortu jest najważniejsze, dlatego dla PINEWOOD VILLAS wybraliśmy ulicę Wiosenną w Krakowie położoną na Woli Justowskiej. Nie ma lepszego miejsca, które wskazuje na jakość i prestiż, a w którym luksusowe wille tworzą społeczność łączącą ludzi z naturą.

Sąsiedztwo Lasku Wolskiego, terenów zielonych nad rzeką Rudawą, a także otoczenie innych willi, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

www.pinewoodvillas.pl
www.pinewoodvillas.pl

Poprzedni

Następny

bottom of page